Güzel Sanatlar Fakültesi

Güzel Sanatlar Fakültesi

Akademik Danışmanlıklar



TEKSTİL                                                        

1. Sınıf: Prof.Dr. Recep Karadağ - Yard.Doç. Başak Saçlıoğlu                                                 

2. Sınıf: Prof.Dr. Nevin Enez - Doç. İdil Akbostancı - Yard.Doç. Yeşim Bağrışen                                                          

3. Sınıf: Prof.Dr. Ayşe Uygur - Doç. Çiğdem Çini                                                          

4. Sınıf: Prof. Günay Atalayer                                                 

                                                           

HEYKEL                                                         

1. Sınıf: Yard.Doç. Nurettin Bektaş                                                    

                                                           

MÜZİK                                                           

1. Sınıf: Doç.Dr. Ece Karşal                                                     

2. Sınıf: Yard.Doç.Dr. Hyun Sook Tekin                                                         

3. Sınıf: Yard.Doç.Dr. David Walters                                                  

4. Sınıf: Öğr.Gör. Didem Lopez                                                           

9. Dönem ve Üzeri: Doç.Dr. Ece Karşal                                                          

                                                           

İÇ MİMARLIK                                                

1. Sınıf: Yard.Doç. Müge Göker                                                          

2. Sınıf: Arş.Gör. Aylin Hacısalihoğlu                                                 

3. Sınıf: Arş.Gör. Seylan Öztürk                                                         

4. Sınıf: Öğr.Gör. Tonguç Tokol                                                           

Yandal-Çift Anadal: Yard.Doç. Ayşe Dora Erdilek                                                   

                                                           

RESİM                                                

1. Sınıf: Yard.Doç. Elif Çelebi Taktak                                                 

2. Sınıf: Yard.Doç. Hakan Onur                                                          

3. Sınıf: Yard.Doç. Mürteza Fidan                                                          

4. Sınıf: Yard.Doç. Devabil Kara                                                 

Yandal-Çift Anadal: Yard.Doç. Kerim Kılıçarslan                                                    

                                                           

ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI                                                   

1. Sınıf: Arş.Gör. Emine Sarsılmaz                                                      

2. Sınıf: Yard.Doç. Hakan Ertem                                                         

3. Sınıf: Yard.Doç. Nedim Dayan                                                        

4. Sınıf: Öğr.Gör. Erkut Eryayar                                                         

9. Dönem ve Üzeri: Yard.Doç. Esin Düzakın                                                

                                                           

SİNEMA TV                                                   

1. Sınıf: Öğr.Gör. Ümit Özsoy                                                    

2. Sınıf: Öğr.Gör. Seçkin Sevim                                                 

3. Sınıf: Öğr.Gör. Yüce Sayılgan                                                

4. Sınıf: Öğr.Gör. Duygu Karabayraktar                                                          

                                                           

FOTOĞRAF                                                    

1. Sınıf: Yard.Doç. Bülent Erutku                                                       

2. Sınıf: Doç. Emre İkizler                                                       

3. Sınıf: Doç. Ergün Turan                                                      

4. Sınıf: Doç. Oktay Çolak                                                        

9. Dönem ve üzeri: Öğr.Gör. Mustafa Bilge Satkın                                                   

                                                           

SERAMİK-CAM                                                         

1. Sınıf: Öğr.Gör. Alptekin Görünüş                                                    

2. Sınıf: Yard.Doç. Nalan Danabaş                                                     

3. Sınıf: Öğr.Gör. Levent Vardal                                                          

4. Sınıf: Öğr.Gör. Serap Erdoğan                                                        

                                                           

GRAFİK                                                          

1. Sınıf: Arş.Gör. Ardan Ergüven                                                        

2. Sınıf: Arş Gör. Ali Can Metin                                                           

3. Sınıf: Öğr.Gör. Didem Dayı Tirek                                                    

4. Sınıf: Öğr.Gör. Cem Kara                                                     

                                                           

GELENEKSEL TÜRK SANATLARI                                                    

1. Sınıf: Öğr.Gör.Güray Çırakman - Öğr.Gör. Sadri Sayıoğulları                                                         

2. Sınıf: Yard.Doç. Ülkü Akça (Halı Kilim)                                                      

            Yard.Doç. Gülnihal Küpeli (Tezhip-Minyatür)                                            

3. Sınıf: Yard.Doç. Hakan Çiloğlu (Halı Kilim)                                                

            Yard.Doç. Şehnaz Biçer Özcan (Tezhip-Minyatür)                                    

4. Sınıf: Yard.Doç. Sevim Arslan (Halı-Kilim)                                                 

            Yard.Doç. Seher Aşıcı (Tezhip-Minyatür)   

 

                                     

Bu sayfa Güzel Sanatlar Fakültesi tarafından en son 20.03.2013 01:09:45 tarihinde güncellenmiştir.